Kniaudiškių g. 40, 
 Panevėžys LT 37119

Administracija:
(8-45) 42 98 66
 (8-45) 42 92 77
 

Svetainės informacija:
minties@info.lt

 

 

 

 

 

        

 

     

Mokytojai

Klasių vadovai 2012-2013 m.m.

  Klasės vadovo
vardas, pavardė
Kab. Klasė 
Nr.  
1 Zita Morkūnienė 33 Ia
2 Loreta Klimkevičienė 22 Ib
3 Jolanta Šulskienė 45 Ic
4 Daiva Gronskienė 28 Id
5 Daiva Stančiauskienė 66 Ie
6 Kęstutis Paškevičius 42 If
7 Jovita Ivanauskienė 61 IIa
8 Rasa Paukštytė 36 IIb
9 Giedrė Kraujelienė   IIc
10 Vaidotas Rulys 17 IId
11 Romas Asanavičius 20 IIe
12 Regina Vezbergienė 71 IIf
13 Irmina Urbonienė 44 IIIa
14 Reda Ambrazaitienė 58 IIIb
15 Vilma Montvilaitė 16 IIIc
16 Inga Mašauskienė 65 IIId
17 Aušra Sučylienė 47 IIIe
18 Danutė Anciukevičienė   IIIf
19 Milda Masilionytė   IIIg
20  Rasa Švelnienė 30 IIIh
21 Janina Tijušienė 18 IVa
22 Jūratė Gelžinienė 21 IVb
23 Jolanta Simonavičienė 27 IVc
24 Ligita Dauderienė 43 IVd
25 Rimalda Vitkevičienė 13 IVe
26 Jolita Vilkienė   IVf
27 Nijolė Vitkauskienė 23 IVg
28 Dalia Karkazienė 49 IVh

 

Mokytojų kolektyvas 2010 m. spalis

  1. Administracija:

Egidijus Samas - direktorius
Alma Dambrauskienė - pavaduotoja
Vilma Rimvydienė - pavaduotoja
Ramutė Stasevičienė - pavaduotoja
Juozas Armonavičius - pavaduotojas

 


  1. Lietuvių k. mokytojų metodinė grupė:

    Danguolė Smalinskienė
    Nijolė Krivickienė
    Emilija Gedraitienė
    Aušra Malinauskienė
    Adelė Samuolienė
    Daina Rasalskienė
    Janina Gedvilienė
    Eglė Noreikienė
    Dalia Karkazienė
    Angelė Vabalienė
    Rūta Grinkienė
    Vaida Batavičienė


     

     

  2.  
    Doros ir socialinių mokslų mokytojų metodinė grupė:

    Zita Vinkauskienė
    Aušra Sučylienė
    Irmina Urbonienė
    Elena Globienė
    Romualdas Asanavičius
    Rimalda Vitkevičienė
    Vaidotas Rulys
    A.Kiburienė
    E.Rūkštelienė
    Vilma Rimvydienė
    Asta Diržinauskienė

     

  3.  
    Užsienio k. mokytojų metodinė grupė:

    Skirmantė Svetikienė
    Jovita Ivanauskienė
    Laima Veršauskienė
    Irina Dementjeva
    Rasa Širmulienė
    Edita Galeckienė
    Aušra Paškauskienė
    Alina Rešiotkinienė
    Lina Padelevičienė
    Rasa Paukštytė
    Jūratė Pratkelienė
    Zita Morkūnienė
    Reda Ambrazaitienė
    Jolita Vilkienė

     

  4.  
    Matematikos mokytojų metodinė grupė:

    Nijolė Vitkauskienė
    Jolanta Šulskienė
    Jūratė Gelžinienė
    Loreta Klimkevičienė
    Janina Tijušienė
    Vilma Montvilaitė
    D.Kairienė
    Birutė Gilienė
     

  •  
    Informacinių technologijų mokytojų metodinė grupė:

Inga Rulienė
Rasa Žulienė
Laura Kuchalskienė
Renata Žemaitytė
Edvinas Kuchalskis


  1. Gamtos mokslų mokytojų metodinė grupė:

    Daiva Stančiauskienė
    Ona Liškauskienė
    Virginija Juknienė
    Almira Dambrauskienė
    Inga Mašauskienė
    Regina Vezbergienė
    Genovaitė Kulbienė

     

  2.  
    Menų ir technologijų mokytojų metodinė grupė:

    Jolanta Simonavičienė
    Rimvydas Murauskas
    Ramutė Stasevičienė
    Daiva Gronskienė
    Rasa Švelnienė
    Kęstutis Paškevičius
    Eglė Šarauskienė
    Ligita Dauderienė


     


  3. Kūno kultūros mokytojų metodinė grupė:

    Milda Masilionytė
    Giedrė Kraujelienė
    Danutė Anciukevičienė
    Inga Charlampijevienė
    Egidijus Samas
    Laimis Šimoliūnas
    Irina Šlimienė
      

 


 Atmintina diena:
 

2013 m. kalendorius


 

 

 

   

El. paštas:  rastine@mintis.panevezys.lm.lt 
Adresas:     Kniaudiškių g. 40,  Panevėžys LT 37119
Telefonai:  (8-45) 42 98 66;   (8-45) 42 92 77   

Svetainės informacija: minties@info.lt